- ADANA KAR DEKORASYON

Seramik fayans kullanım kolaylığı,suya,neme dayanıklılığı bakımından her zemine ve duvara uygulanabilir. Günümüzde kuru zeminlerde genel de parke v.b. malzemeler tercih edildiğinden, seramik genelde ıslak zemin dediğimiz banyo,wc,balkon,teras,antre,mutfak gibi alanlarda daha çok kullanılmaktadır. Bu ürünleri yaptırırken her zaman olduğu gibi önce ürün kalitesi,yapıştırıcı kalitesi,derz kalitesi ve en önemlisi uygulayıcı(usta)kalitesi çok önemlidir. Çoğu zaman karşılaştığımız seramik dökülmesi , patlaması,genleşmesi gibi sorunlar, gerek malzeme, gerekse usta hatalarından dolayı oluşmaktadır. Örneğin en kaliteli bir seramik, aralarında yeterince derz boşluğu(genleşme boşluğu)bırakmadan döşendiği taktirde kısa sürede genleşerek dökülecektir. Seramik uygulamasında yapıştırıcı kaliteside çok önemlidir.Yapıştırıcılar hazır olarak satılmaktadır.Bunlar farklı firmalar tarafından çeşitli kalitelerde üretilmektedir.Yapıştırıcılar çeşitli karışımlardan oluşur,içeriğinde ki karışımlar yeterli olmadığında sağlamlığı ve tutuculuğu(yapışkanlığı) yeterli olmayacaktır, buda seramiklerin dökülmesine ve zarar görmesine sebep verecektir. Seramikler döşeme uygulamasından sonra derz boşluklarına derz maddesi uygulanarak arka tarafına herhangi su,nem,kir,böcek v.b. gibi maddelerin girmesi önlenecektir.Derz malzemesi de kalite bakımından çok çeşitlilik göstermektedir.Derz malzemesi sağlam,esnek,antibakteriyel özellikte olması gerekir.
Kar Dekorasyon, tüm bu konularda araştırmalarını yapıp siz değerli müşterileri için daima en iyi markaları ve ustaları tercih etmiştir.
Mekanlarınızda keyifle yaşamak size kalmıştır...

Tüm Tadilat, Dekorasyon, mutfak dolabı, banyo yenileme, boya, parke, asma tavan, kapı, pvc pencere v.b. işlerinizde anahtar teslim hizmet.TEL: 0543 294 96 62"
adana dekorasyon, adana boya, boyacı, adana mutfak dolabı, adana banyo yenileme, adana parke, adana asma tavan, Tadilat, Dekorasyon, mutfak dolabı, banyo yenileme, boya, parke, asma tavan, seramik, fayans, pvc, mobilya, kapı, amerikan kapı adana dekorasyon, adana boya, boyacı, adana mutfak dolabı, adana banyo yenileme, adana parke, adana asma tavan, adana kartonpiyer, Tadilat, Dekorasyon, mutfak dolabı, banyo yenileme, boya, parke, asma tavan, seramik, fayans, pvc, mobilya, kapı, amerikan kapı adana dekorasyon, adana boya, boyacı, adana mutfak dolabı, adana banyo yenileme, adana parke, adana asma tavan, adana kartonpiyer, Tadilat, Dekorasyon, mutfak dolabı, banyo yenileme, boya, parke, asma tavan, seramik, fayans, pvc, mobilya, kapı, amerikan kapı