- ADANA KAR DEKORASYON

Tüm mobilya işlerimizde kalitesi bakımından mdflam ürünlerini kullanmaktayız.
Mdflam nedir?
Mdf orta yoğunluktaki lifli levha anlamına gelen Medium Density Fiberboard kelimelerinin baş harfleri ile anılır. Yüzeyleri melamin dekor kağıdı ile kaplıdır. Freze işlemleri ve uygulama esnekliği olan bu ürün suntalam ürünlere göre rutubete daha dayanıklıdır.
Her türlü ve her isteğe özel çalışmalar yapmaktayız.
Uygulama öncesi 3 boyutlu çizimler yapıp kesin kararınız sonucu uygulamasına geçmekteyiz.
Satın aldığınız veya sipariş verdiğiniz ürün ne olursa olsun, ucuz veya pahalı olmasından daha önemli olan üzerindeki fiyatın, ürün kalitesi ile eşdeğer olup olmadığıdır.Kaliteli olanı bulmak veya farkına varabilmek ise üretim şeklini ve malzemeyi tanımak ile başlıyor.
Doğru seçimler ile dekore edilmiş bir mutfak, hem keyfinizi hem de bütçenizi rahat ettirecektir.

Tüm Tadilat, Dekorasyon, mutfak dolabı, banyo yenileme, boya, parke, asma tavan, kapı, pvc pencere v.b. işlerinizde anahtar teslim hizmet.TEL: 0543 294 96 62"
adana dekorasyon, adana boya, boyacı, adana mutfak dolabı, adana banyo yenileme, adana parke, adana asma tavan, Tadilat, Dekorasyon, mutfak dolabı, banyo yenileme, boya, parke, asma tavan, seramik, fayans, pvc, mobilya, kapı, amerikan kapı adana dekorasyon, adana boya, boyacı, adana mutfak dolabı, adana banyo yenileme, adana parke, adana asma tavan, adana kartonpiyer, Tadilat, Dekorasyon, mutfak dolabı, banyo yenileme, boya, parke, asma tavan, seramik, fayans, pvc, mobilya, kapı, amerikan kapı adana dekorasyon, adana boya, boyacı, adana mutfak dolabı, adana banyo yenileme, adana parke, adana asma tavan, adana kartonpiyer, Tadilat, Dekorasyon, mutfak dolabı, banyo yenileme, boya, parke, asma tavan, seramik, fayans, pvc, mobilya, kapı, amerikan kapı