- ADANA KAR DEKORASYON

2002 YILINDA DEKORASYON İŞLERİYLE TANIŞAN KAR DEKORASYON SAHİBİ ARİF KAR YETENEKLERİ VE MERAKI SAYESİNDE İŞLERE ÇOK ÇABUK ADAPTE OLUP KISA SÜREDE ÇIRAK, KALFA VE USTA OLARAK ÇALIŞMAYA DEVAM ETMEKTEDİR.
İLK MESLEK YILLARINDA BÜNYESİNDE ÇALIŞTIĞI FİRMALARDAN VE İŞ SAHİPLERİNDEN ÇOK BEĞENİ VE TAKDİR ALMIŞTIR.
2004 YILINDA KIBRIS'IN ÜNLÜ BİR DEKORASYON FİRMASINDAN GELEN TEKLİFİ KABUL EDİP KIBRISTA DA ANAHTAR TESLİM İŞLERLE YENİ ŞEYLER ÖĞRENMİŞ VE BURADA DA BÜYÜK BEĞENİ ALMIŞTIR.
İÇ VE DIŞ DEKORASYON HAKKINDA YETERLİ BİLGİ VE BECERİYİ EDİNDİKTEN SONRA KENDİ İŞLERİNİ YAPMAYA BAŞLAMIŞTIR.
2005 YILINDA ADANA'YA GELEREK BİRÇOK DAİRE,İŞYERİ VE VİLLA DEKORASYONUNDA GÜZEL İŞLER ÇIKARMIŞ BÜYÜK ÖVGÜ VE BAŞARILAR ALMIŞTIR.
KAR DEKORASYON MARKASINI, HERZAMAN İYİ ŞEKİLDE TANITMAYA ÇALIŞAN ARİF KAR, DAİMA KALİTELİ İŞÇİLİK VE MALZEMEYİ KULLANMAYI TERCİH ETMEKTEDİR.
HER YAPTIĞIMIZ MEKANI KENDİ YERİMİZ GİBİ KABULLENİP OLSUN BİTSİN DEĞİL DÖRT DÖRT OLMASI İÇİN ÇABALAMAKTAYIZ.

KAR DEKORASYON; HER YAPTIĞI İŞİ KENDİSİNE İYİ REFARANS OLACAK VE SADECE O ANKİ İŞ İÇİN DEĞİL, ARKASINDAN GELECEK İŞLER İÇİN YAPMAKTADIR.
KAR DEKORASYON;UCUZ VE KALİTESİZ İŞ İSTEYEN MÜŞTERİLERİNİ KALİTELİ İŞ YAPMAK İÇİN İKNA ETMEYE ÇALIŞMAKTADIR.KALİTEYİ İSTEMEYEN MÜŞTERİLERİNİ DAHA SONRA OLUŞACAK HATALARDAN DOLAYI, MARKASINI KÖTÜLEMEMEK ADINA KIRMADAN VE İNCİTMEDEN RED ETMEKTEDİR.
KAR DEKORASYON; MÜŞTERİSİNE DAİMA GÜLER YÜZLÜ VE SAYGILI ŞEKİLDE DAVRANMAKTADIR.KENDİSİDE YAPTIĞI İŞLERİYLE MÜŞTERİLERİNDEN DAİMA SAYGI VE BEĞENİ GÖRMEKTEDİR.
KAR DEKORASYON; MÜŞTERİSİNE VERDİĞİ GÜNDE İŞE BAŞLAYIP TESLİM GÜNÜNDE İŞLERİNİ KUSURSUZ BİÇİMDE TESLİM ETMEKTEDİR.
KAR DEKORASYON; YAPTIĞI İŞİ ÖNCE KENDİSİ KONTROL EDİP, BEĞENİP, DAHA SONRA MÜŞTERİSİNİN BEĞENİSİNE SUNMAKTADIR.MÜŞTERİ BEĞENİSİ OLMADAN İŞİ BIRAKMAMAKTADIR.MÜŞTERİSİNE BEĞENME GARANTİSİ VERMEKTEDİR.
KAR DEKORASYON; DAİMA RESMİ ŞAKİLDE SÖZLEŞMESİNİ YAPIP HEM MÜŞTERİSİNİ HEM KENDİNİ GARANTİ ALTINA ALMAKTADIR.
KAR DEKORASYON; KESİN VE KUSURSUZ YAPABİLECEĞİ İŞLERİ YAPMAKTADIR.YAPAMAYACAĞI VEYA O TARİHTE TESLİM EDEMEYECEĞİ İŞ İÇİN BOŞ SÖZLER VERİP MÜŞTERİSİNİ OYALAMAMAKTADIR.
KAR DEKORASYON; MÜŞTERİ İSTEĞİNE BAĞLI OLARAK İŞLERİNİZİ İSTER MALZEMELİ, İSTERSENİZ SADECE İŞÇİLİK OLARAK YAPMAKTADIR.
KAR DEKORASYON; MÜŞTERİSİNE YAPACAĞI TÜM İŞLERİN KATALOĞLARINI,RENKLERİNİ,RESİMLERİNİ,STANDLARINI V.B.TEMİN ETMEKTEDİR.
KAR DEKORASYON SAHİBİ ARİF KAR; MÜŞTERİLERİYLE BİZZAT KENDİSİ MUHATTAP OLUP BAŞKA KİŞİLERİ,USTALARI V.B. MUHATTAP ETMEMEKTEDİR.
KAR DEKORASYON; DEKORASYON ALANINDAKİ TÜM İŞLERİ VE USTALARI KENDİSİ TEMİN EDİP MÜŞTERİSİNİN VAKTİNİ BOŞ YERE HARCAMASINI ÖNLEMEKTEDİR.BU SAYEDE MÜŞTERİ TÜM İŞLERİN YAPIMINDA VE KONTROLLERİNDE SADECE KAR DEKORASYON'LA MUHATTAP OLMAKTADIR.
KAR DEKORASYON; SABİT BİR YERDE VEYA MÜTEAHHİT İŞİ DEĞİL ÇOK ÇEŞİTLİ ÖZEL DAİRELER VE MEKANLAR YAPTIĞI İÇİN DEKORASYON İŞLERİNDE AYNI ŞEYLERİ DEĞİL FARKLI FARKLI İŞLERİ YAPARAK FARKINI DAİMA ORTAYA KOYMUŞTUR.
KAR DEKORASYON SAHİBİ ARİF KAR, GÖSTERDİKLERİ İLGİDEN VE KAR DEKORASYON'U HERKEZE TAVSİYE EDEREK BU GÜNLERE GELMESİNİ SAĞLAYAN TÜM DEĞERLİ MÜŞTERİLERİNE DESTEKLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR ETMEKTEDİR.
SİZLERLEDE ÇALIŞMAKTAN MUTLULUK VE ONUR DUYARIZ...

KAR DEKORASYON - ARİF KAR
Tüm Tadilat, Dekorasyon, mutfak dolabı, banyo yenileme, boya, parke, asma tavan, kapı, pvc pencere v.b. işlerinizde anahtar teslim hizmet.TEL: 0543 294 96 62"
adana dekorasyon, adana boya, boyacı, adana mutfak dolabı, adana banyo yenileme, adana parke, adana asma tavan, Tadilat, Dekorasyon, mutfak dolabı, banyo yenileme, boya, parke, asma tavan, seramik, fayans, pvc, mobilya, kapı, amerikan kapı adana dekorasyon, adana boya, boyacı, adana mutfak dolabı, adana banyo yenileme, adana parke, adana asma tavan, adana kartonpiyer, Tadilat, Dekorasyon, mutfak dolabı, banyo yenileme, boya, parke, asma tavan, seramik, fayans, pvc, mobilya, kapı, amerikan kapı adana dekorasyon, adana boya, boyacı, adana mutfak dolabı, adana banyo yenileme, adana parke, adana asma tavan, adana kartonpiyer, Tadilat, Dekorasyon, mutfak dolabı, banyo yenileme, boya, parke, asma tavan, seramik, fayans, pvc, mobilya, kapı, amerikan kapı